Szukaj

Aktualności

Body niemowlęce dla uprawnionych do „becikowego”

Chcemy, by Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie był zawsze blisko potrzeb mieszkańców miasta Gniezna, począwszy od najmłodszych dzieci. W ramach naszej najnowszej akcji zamierzamy wręczać piękne bawełniane body z logiem Gniezna wszystkim nowo narodzonym mieszkańcom naszego miasta, których rodzice są uprawnieni do jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka (jeżeli to dochód rodziny w przeliczeniu na osobę nie przekracza kwoty 1922,00 zł netto na

Zmiana godzin pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gnieźnie od lipca 2024 r.

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2024 roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie zmienia godziny pracy. Nowe godziny otwarcia są następujące: Poniedziałek: 7:00 – 16:00 Wtorek, środa, czwartek: 7:00 – 15:00 Piątek: 7:00 – 14:00 Zmiany te nie dotyczą Gnieźnieńskiego Klubu Seniora, który będzie działał według dotychczasowego harmonogramu.  

Szkolenie z bezpieczeństwa dla Pracowników socjalnych

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest najważniejsze. Szczególnie istotne znaczenie ma ono dla naszych pracowników socjalnych, którzy każdego dnia wizytują kolejne środowiska na terenie miasta. Z tego powodu dnia 6 czerwca 2024 roku odbyło się szkolenie, którego celem było podniesienie świadomości i kompetencji w zakresie bezpiecznego wykonywania obowiązków służbowych.

Skip to content